Canva ile Tasarım Nasıl Yapılır?

Canva ile Tasarım Nasıl Yapılır? Yorum Yap

Reklam ve promosyon ürünler için baskı işleri yapacaksanız, en önemli ihtiyacınız iyi bir tasarım olacaktır. Promosyon ürünler üreten firmalar tasarımlarını kendileri yapmalı ya da dışarıdan hizmet almalıdır. Gelişen teknoloji sayesinde tasarım bilginiz olmasa bile artık Canva sayesinde istenilen tasarımlar daha kolay yapılabilmektedir. İnternet üzerinden Canva üyesi olabilir ve istediğiniz alan ile ilgili tasarımların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Canva online tasarım platformu olarak ücretsiz hizmet vermektedir. Ürün üzerine şekil, logo ekleme gibi işlemlerde kullanıcıya sürükle bırak gibi kolay işlemler sunmaktadır.

Giriş Sağlayın üyeliğiniz var ise veya kaydol’a tıklayarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

 

canva-1

Canva Tasarımları

Canva sitesine üye olduktan sonra, hangi iş alanı ile ilgili tasarım yapacağınızı seçersiniz. Bu seçenekler arasında, kartvizit, etiket, davetiye, antetli kağıt, sosyal medya görseli vb. gibi tüm alanlar bulunmaktadır. Depa promosyon olarak bizlerden talep edeceğiniz tüm ürünler için tasarımlarınızı kendiniz oluşturabilir ve bizden bu tasarımların baskılarının yapılmasını isteyebilirsiniz. Canva size istediğiniz tasarımı yapma imkanı vermektedir.

Ardından Kendi firmanız ile ilgili tüm tasarımları hazırlayabilir, bizlere iletebilirsiniz.

canva-2

Kartvizit Tasarımı

Tüm sektörlerde en fazla kullanılan ve tercih edilen bir baskı türüdür. Tasarımlar ise kişiye ve sektöre özel olarak yapılmaktadır. Canva tasarım kolaylığı ile kendi kartvizitinizin tasarımını rahatlıkla yapabilir, baskıya hazır duruma getirebilirsiniz. Canva hesabınızda, tasarım oluştur sekmesi ile tüm tasarımlarınızı yapmaya başlayabileceksiniz. Kartvizitler için standart boyutlar belirlenmiştir. Sizler özel boyut kullan özelliği ile boyutlarda değişiklik yapabilirsiniz. Tasarım menülerini kullanarak, sevdiğiniz tasarımı hazırlayabilirsiniz.

Depa Promosyon

Her türlü promosyon ve reklam ürünleri üretimi yaptığımız için firmalardan gelen talepler üzerine, özel tasarım çalışmaları yapıyoruz. Yaptığımız tasarımları istenilen ürünler üzerine uyguluyor ve baskı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Promosyon ürünleri firmaların ve ürünlerin en iyi tanıtım yöntemi olduğu için kullanılan tasarımların içeriğe uygun olması gerekir. Bizler müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımız yapıyor ve gerekli sunumları yaptıktan sonra üretim aşamasına geçiyoruz. Tüm sektörlerde kullanılan her türlü reklam ve promosyon ürünlerini talep edilen sayıya göre hazırlıyor ve en kısa sürede teslimini sağlıyoruz. Tüm baskılı ürünleri firmamızdan talep edebilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir