promosyon powerbank

Promosyon Powerbank Yorum Yap

Promosyon PowerBank

Promosyon Powerbank Gelişen teknoloji ile birlikte neredeyse her birimizin sahip olduğu cep telefonları, beraberinde bir kaç

problemi de beraberinde getirdiler. Bu problemlerden birisi olan ve en sık karşılaşılan problemlerden olan

şarj ve batarya problemi gündelik yaşamda can sıkıcı bir problem olarak karşımıza çıkıyor. Bu probleme çözüm olarak üretilen ve oldukça popüler hale gelen cihazlar olan Power banklar, yani taşınabilir şarj cihazları telefonların kolaylıkla şarj edilebilmesini sağlıyor. Yanınızda taşıyabileceğiniz power banklar, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitli türlerde, kapasitelerde ve boyutlarda üretiliyor.

Taşınabilir Şarj Cihazı Özellikleri

Şarj ve batarya yetersizliğine çözüm olarak üretilen ve kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayan power banklar, bir çok çeşitte ve türde üretilebiliyor. Kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen powerbanklar, kapasitelerine, şekillerine ve boyutlarına göre farklılık gösterebiliyor. 1500, 2000, 2500, hatta 15000 mAh kapasitelerinde üretilebilen taşınabilir şarj cihazları, standart bir cep telefonunu 1 seferden 3 sefere kadar doldurabiliyor. Tabi kaç sefer dolduracağı ve ne kadar dolduracağı, power bank’in kapasitesi ile alakalı. Ayrıca kullanıcıların tercihlerine göre çift veya tek çıkışlı olarak da üretilebilen power banklar, aynı anda iki cihazı da şarj edebiliyorlar. Özellikle en son çıkan taşınabilir şarj cihazı modellerinde görülen çift çıkışın yanında hızlı şarj desteği de kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor.

Taşınabilir Şarj Cihazı Nasıl Kullanılır?

Her cep telefonu marka ve modeline uygun olan taşınabilir şarj cihazları, yeteri kadar şarj edilerek gün içerisinde kullanılabilirler. Kapasitesine uygun sürede şarj edeceğiniz cihazı, sürekli olarak şarjda bırakmamalısınız. Tam olarak şarj edildiğinde ortalama olarak 500-600 sefer, verimli olarak kullanılabilen power banklar, oldukça uzun ömürlere sahip cihazlardır.

Baskılı/Logolu Taşınabilir Şarj Cihazı

Baskılı olarak veya logolu olarak satın alabileceğiniz power banklar ile müşterilerinizi memnun edebilir veya potansiyel “müşterilerinize hediye ederek, firmanızı tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Sadece müşteriler için değil çalışanlarınız için de promosyon powerbank siparişi verebilirsiniz. Sizin tercihinize göre şekillendirilen ve istediğiniz baskı veya logoların yapılacağı power banklar ile markanızı bir çok yerde duyurabilir ve tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bir çok firmanın tercih ettiği kampanya çeşitlerinden birisi olan promosyon powerbank, firmaların veya küçük işletmelerin müşteri kapasitelerini artırabilirler.

Taşınabilir Şarj Cihazları Tehlikeli Midir

İlk çıktığı zamanlarda içerisinde bulunan pil kalitesinin düşük olmasından dolayı patlama, yanma gibi bazı problemler ile adı duyulan power banklar, gelişen teknoloji ile birlikte oldukça güvenli bir hal almışlardır. Kullanılan pil kalitesinin artırılması ve yeni eklenen bileşenler sayesinde hem daha güvenli hale gelen hem de kullanım ömrü artan power banklar, bir çok kullanıcı için büyük kolaylıklar sağlayabilirler.

Ayrıca taşınabilir şarj cihazlarının güvenliği sizin kullanım şeklinize de bağlıdır. Cihazı kapasitesi kadar ve doğru süre kadar şarj etmeli, doğru bir şekilde kullanmalısınız. Cihazın ısınmasına engel olmalı ve ısındığı zamanlarda kullanımına ara vermelisiniz.Ömrünü doldurmuş cihazlardan ise uzak durmalısınız. Herhangi bir yanlış kullanım durumu olmadığında power banklar, oldukça güvenli cihazlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir