Promosyon Tişört Yorum Yap

Promosyon Tişört

Depa promosyon şirketi olarak firmaların kaliteli reklam ve tanıtım yapmaları için gerekli olan promosyon hizmetini veriyoruz. Firma olarak şirketler için çeşitli özelliklerde promosyon ürünü tasarlıyor ve satışa sunuyoruz. Ürünlerimiz üzerine yapılan ve firmaların reklamını sağlayan baskıları firmamız bünyesinde bulunan teknolojik donanımlara sahip baskı makineleri ile gerçekleştiriyoruz. Firma olarak 30 yılı aşkındır promosyon hizmeti veriyoruz ve sürekli bu alanda gelişmeler gösteriyoruz. Yaptığımız farklı tasarımlarla promosyon alanında vazgeçilmez firmalar arasındaki yerimizi koruyoruz.

Promosyon Hizmet Çeşitlerimiz

Firma olarak reklamların en iyi şekilde yapılabilmesi ve işletmelerin reklam sayesinde başarılı olabilmeleri için farkı çeşitlerde ve özellikler promosyon ürünü tasarımı yapıyoruz. Firma olarak yaptığımız promosyon hizmet çeşitlerinden bazıları şunlardır;

  • Promosyon ürünleri
  • Reklam ürünleri
  • Matbaa ürünleri
  • Plastik ürünler
  • Promosyon kalemler
  • Restoran ürünleri
  • Usb

 

Bu kategorilere ayırdığımız ürün yelpazemiz oldukça geniştir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı ürünlerimizi de bünyemize ekleyerek hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz ile müşterilerimizin reklam ve promosyon alanında başarılı olmalarını hedefliyoruz.

Promosyon Ürünleri

Depa promosyon olarak promosyon ürünlerinin kaliteli ve kişilerin ilgilerini çekecek şekilde tasarlıyor ve müşterilerimize satıyoruz. Yaptığımız ürünlerde ürünü dağıtan firmayı en iyi yansıtan özellikleri ve bilgileri paylaştığımız için kişiler o firmaya ilgi gösteriyor. Yaptıkları işin kalitesinden emin olarak hizmet bekliyorlar.

Firma olarak tasarım ve satış yaptığımız promosyon ürünleri arasında ajanda, anahtarlık, evrak çantası, kartvizitlik, saat, termos, seramik ürünler ve masa setleri bulunuyor. Bu ürünlerimiz üzerine müşterilerimizin iletişim bilgilerini ve yaptıkları işi anlatan baskılar ve tasarımlar yaparak ürün teslimi yapıyoruz.

Reklam Ürünleri

Firma olarak reklam ürünlerinin de üretim, tasarım ve satışını gerçekleştiriyoruz. Reklam ürünleri kategorisinde promosyon tişört ve şapka üretimi yapıyoruz. Promosyon tişörtlerimiz pamuktan üretilen ürünler oluyor ve müşterilerimizin istedikleri ölçülerde ve renklerde üretim yapabiliyoruz. Bunun için müşterilerin bizimle iletişime geçerek üretim yapılacak ürün sayısını ve ölçülerini vermeleri gerekiyor. Ayrıca promosyon şapka ürünlerimizi de farklı özelliklerde ve tasarımlarda üreterek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Restoran Ürünleri

Firma olarak restoranlarda yaygın olarak kullanılan ıslak mendil, Amerikan servis kağıdı, menü kağıdı ve kağıt havlu gibi ürünlerin üretimini yapıyoruz. Bu ürünler üzerine yaptığımız baskılar sayesinde reklam da yapmış oluyoruz. Firmanın ıslak mendilini alan kişi ürün üzerindeki bilgilere erişebiliyor. Reklam yanı sıra ürünlerimiz müşterilerimiz için kullanımda yarar sağlıyorlar.

Promosyon Kalemler

Promosyon firması olarak bu sektörde yaygın olarak kullanılan promosyon kalemlerin üretimini ve tasarımını da gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizle müşterilerimizin reklamlarını en iyi şekilde yapmalarını ve daha çok müşteriye hitap etmelerini sağlıyoruz. Kalemler üzerine yaptığımız firma bilgisi baskıları ile firmalar adlarını daha çok kişiye duyurabiliyorlar. Firma olarak üretim yaptığımız promosyon kalem çeşitlerimiz arasında plastik, metal, kurşun, tohumlu, yarı metal ve fosforlu kalemler yer alıyor. Ayrıca kalem seti üretimini de yapıyoruz.

Ürün Fiyatlarımız

Firma olarak üretim yaptığımız promosyon tişört, kalem, ajanda ve karton çantalar gibi tüm ürünlerimizde müşterilerimizden uygun ücret talep ediyoruz. Fiyatlarımız da belirleyici unsur yaptığımız baskılar ve ek özellikler oluyor. Kullandığımız baskıya ve tasarımın büyüklüğüne göre ürünlerimiz fiyat artışı gösterebiliyor. Ancak tasarım gerektirmeyen standart ürünlerimiz piyasada yer alan şirketler tarafından satış yapılan ürünlerden daha uygun fiyatlı oluyor. Firma olarak müşteri memnuniyetini istediğimiz için kaliteli hizmet ve uygun fiyat görüşüyle hizmet veriyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir