Gizlilik İlkesi

https://www.depapromosyon.com’da verilen tüm hizmetler ve, Abdi İpekçi Caddesi Ramtaş Sanayi Sitesi 163/9 34030 İstanbul/Bayrampaşa adresine Kayıtlı Depa Dekoratif Eşya Plastik Araçlar A.Ş firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

https://www.depapromosyon.com Kişisel verilerinizi siparişinizi işleme koymak için kullanılacaktır, Aşağıda, Toplanan kişisel veriler nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

-Üyelik veya Mağazamız üzerindeki kişisel verilerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) https://www.depapromosyon.com üzerinden işlem gereği toplanmaktadır.

Depa Dekoratif Eşya Plastik Araçlar A.Ş bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisinde “Listeden Çık” ile bildirim yapabilir.

https://www.depapromosyon.com üzerinden veya e-posta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Koşulları” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır.
IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Depa Dekoratif Eşya Plastik Araçlar A.Ş olarak Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.

Depa Dekoratif Eşya Plastik Araçlar A.Ş, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi,
gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Firma Ünvanı: Depa Dekoratif Eşya Plastik Araçlar A.Ş

Adres: Abdi İpekçi Caddesi Ramtaş Sanayi Sitesi 163/9 34030 İstanbul/Bayrampaşa

E-posta: info@depapromosyon.com

Tel: (0212) 563 53 53