Hakkımızda

Depa Dekoratif Eşya Plastik Araçlar A.Ş, reklam ve tanıtım çalışmalarının vazgeçilmez unsuru haline gelen promosyon ürün tasarımı, üretimi ve baskı hizmeti faaliyetlerini icra ediyor.
Yeni nesil baskı teknoloji ve ekipmanlarına sahip bulunan markamız her tür baskı ve giydirme çözümleri sunuyor. Satışa sunulan seçkin ve etkili promosyon ürünlerinin çoğunu kendisi üreten Depa Promosyon, hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan online çözüm merkezi üzerinden gelen tüm talepleri karşılıyor.
Yenilikçi, esnek ve müşteri odaklı faaliyet. Depa Promosyon, mevcut ürün portföyünü sürekli yeniliyor ve promosyon trendlerine uygun ürün imalat ve tasarımı çalışmalarına imza atıyor. Promotif ürünlerden elde edilmek istenilen hedefin gerçekleşmesine yönelik etkinin artması için özgün tasarımlar ve kaliteli baskı yöntemlerine yer veriyor.

Hedefe Yönelik Özgün Tasarımlar

Promosyon ürünlerimizle markaların görsel etki alanları genişletmelerine yardımcı olmak en hoşumuza giden konu. Ürün ve hizmetlerden yararlanmak isteyen kitlelerin marka seçim algısını etkileyecek özgün tasarımlara imza atıyoruz. Müşterilerimizin pazardaki hedeflerini değerlendirerek fark yaratmalarını sağlayacak firmaya özel ürün tasarımı sürecini özenle yürütüyoruz.

Plastik üzerine istenilen marka mesajını yerleştirerek her alanda işlevsel kullanım sunacak ürünlerin tasarımını yapıyoruz. İşlevsel kullanım standardını sanatsal tasarım kalitesiyle birleştirerek firma değerini arttırıyoruz. Uzman tasarım ekinimiz müşteri taleplerine uygun reklamı farklı ürünler üzerine yerleştiriyor. İlk bakışta ilgi çekecek ve müşteriyi markaya yönlendirecek tasarım standartlarıyla firmaların keşfedilmesine destek oluyoruz.

Düşük Maliyet Hızlı Çözümler

Promosyon trendlerine uygun ürün ve imalat çalışmalarını düşük maliyet avantajıyla sunan firmamız hızlı ve etkin çözümlerle reklam ve tanıtım faaliyetleriniz için aradığınız özgün yaklaşımın kapılarını açıyor. Kaliteli baskı yöntemleriyle piyasada adınızı duyuracak promosyon ürünlerine hızlı ve ekonomik şekilde online hizmetimizden yararlanarak ulaşabilirsiniz.

Kalite ve teslimat performansı yüksek olan firmamız marka kimliğine uyumlu promosyon ürünlerini minimum maliyetle imal ediyor.  Markaya artı değer katmayı ve modern yaklaşımlarımızla firmanızın başarısını arttırmayı hedefliyoruz. Teknolojik ve güncel gelişmeleri takip ederek promosyon ürünlerinde en popüler tasarımları oluşturuyoruz.

Depa Promosyon’da Ne Bulacaksınız?

Biz işinizi, logonuzu ve şirketinizi tanıtmak için size doğru miktarda doğru ürünü sunuyoruz.

Depa Promosyon’da sektörünüze müşterilerinize her yönüyle uyumlu bir marka görünümü sunmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız.

İş kıyafetlerinden çantalara, hediyelik eşyalardan aksesuarlara kadar, günlük kullanım ve özel etkinlikler için gerekecek ürünler keşfedeceksiniz.

Promosyon Neden Önemli?

Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak, dikkat çekmek için en düşük maliyetli pazarlama yollardan birisi Promosyon ürünlerini kullanmaktır. Bugün her ne kadar özellikle yeni başlayanlar ve küçük – orta ölçekli işletmeler için en uygun pazarlama yöntemi olsa da, küresel ölçekteki köklü firmalar dahi Promosyon ürünleri ile pazarlamayı kullanmaktadırlar.

Neden Depa Promosyon ile Çalışasınız?

1985’ten beri faaliyette olan firmamız sektörün kurucularından biri olarak gelenekten gelen ilkeli hizmet anlayışını modern yaklaşımlarla buluşturuyor. Dünden bu güne büyümeye devam eden köklü bir firma olarak müşterilerimizin de bizimle birlikte büyümesinden ürünlerimizle fark yaratmasından memnuniyet duyuyoruz.

Sattığımız şeylere inanıyor, güveniyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı siparişinizden memnun kalmadığınızda, en doğru şekilde hareket ediyoruz. Siparişinizin iadesinden yeniden yazdırılmasına veyahut geri ödemenizin yapılmasına kadar süreci müşterilerimizi %100 memnun edecek şekilde takip ediyoruz. Sorularınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Depa Promosyon’da en iyi fiyatları bulacak ve hiçbir gizli ücret ile karşılaşmayacaksınız.