Gösterilen sonuç sayısı: 17

Masa Takvimleri

özellikle iş yerlerinde, masaların değişmez ve vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelmiştir. Hem görünüm hem de kullanım bakımından, masa takvimleri oldukça işe yaramaktadır. Firma olarak, her türlü kullanıma uygun ve birinci sınıf malzemelerden üretmekteyiz. Bu takvimler sayesinde, kullanıcılar geleceklerini ve randevularını planlayabilir, önemli günlerden (evlilik ve doğum günü gibi) ise daha önceden haberdar olabilirler.

Firma olarak, evdeki ihtiyaçlara da cevap verebilecek takvimleri imal etmekteyiz. Ürünlerimiz hem takvim ve planlayıcı olarak kullanılırken, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bastığımız resimlerle, unutulmaz birer anıya da dönüşmektedir.

Firma olarak, masa takvimlerini birinci hamur kuşe kağıtlara basmaktayız. Ürün çeşitliliğinde sınır tanımadığımızdan, standart baskıların yanı sıra özel istekleri de yerine getirmekteyiz. Standart masa takvimlerimizde, bir önceki ay, içinde buluna ay ve bir sonraki ay aynı anda görülebilmektedir. İstediğiniz tasarımları sitemizden seçebilir veya yeni bir tasarım yapmamızı talep edebilirsiniz.