Gösterilen sonuç sayısı: 7

Yarı Metal Kalem

Özel günler veya açılış gibi dönemlerinizde promosyon ürünü olarak yarı metal kalemleri kullanabilirsiniz. Sitemizde yoğun stoklu, farklı renklere, desenlere ve özelliklere sahip olan promosyon metal kalem ürünlerine yer vermekteyiz. En çok kullanılan ürünlerinden olan promosyon metal kalem hizmetinizi, markanızı ve ürününüzü tanıtıcı içerikleri, kaliteli baskı ile yapmaktayız. Müşterilerinizle aranızdaki diyaloğu daha naif bir hale getirecek bu promosyon ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ekonomik ve dikkat çekici bir promosyon ürünü için en cazip seçenek yarı metal kalemlerdir. İlgi çekici olduğu kadar yaygın bir kullanım ağına da sahip olan yarı metal kalemlerle hedef kitlenizi kolay ve uygun fiyatlı olarak etkileyebilir, bu promosyonları verdiğiniz kişi veya kuruluşlarda bir etki bırakabilirsiniz.

Yarı Metal Kalemlerde Baskı Çeşitleri

Firmamız her türlü ürüne baskı tasarımı oluşturduğu gibi yarı metal kalemler üzerine de tasarım harikası basımlar yapar. Amblem, logo, firma adı, marka adı, telefon numarası veya hizmetinizin temasını yarı metal kalemler üzerine en dikkat çekici şekilde uyarlamaktayız.