promosyon firmaları, promosyon ürünleri, promosyon ürünler, promosyon, promosyon ürün, promosyon şapka imalat, promosyon sırt çantası, promosyon ajanda, promosyon kalemler, promosyon kalem, promosyon çakmak, promosyon anahtarlık, promosyon şapka, promosyon çanta, hediyelik kalem, promosyon bardak

Blog | Depa Promosyon

Promosyon Ürünleri Yorum Yap

Promosyon ürünleri sayesinde markanızın insanlar üzerinde daha kalıcı etki oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Depa promosyon – Dekoratif eşya plastik araçlar Anonim Şirketi olarak 1985 tarihinden günümüze kadar her sektörde yer alan firmalar için her türlü promosyon ürün tasarımı ve üretimi yapıyoruz. Markanızın ön plana çıkması için bizlerden talep ettiğiniz tüm ürünler üzerine markanızı ve diğer bilgilerini işliyor, markanızın, logonuzun insanların zihnine yerleşmesini kolaylaştırıyoruz. Her yıl sene başlarında, ya da çeşitli fuar hizmetlerinde müşterilerinize sunabilmeniz için, kalem, bloknot, zarf açacağı, bardak gibi çok sayıda promosyon ürün tasarımı yapıyoruz.

Para Tabağı

Ürün satışı yapan firmalar kasa bölümlerinde müşterilerine bozuk para verirken, müşterinin bu paraları rahat alabilmesi için para tabakları kullanırlar. Firmalar bizlerden yuvarlak ve kare yapılarda PVC ve plastik ürünlerden yapılmış para tabaklarını talep edebilirler. Bu tabaklar üzerine firma logosu, marka ve iletişim bilgileri yazılır. Kasa bölümünde ödeme yapan müşteri bu ürünleri görecek ve sizin markanızı algılayacaktır. Para tabağı tasarımlarının firmaların logo renklerine göre hazırlayarak markanın ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Frizbi

Frizbi promosyon ürünleri ile daha geniş kesimlere ulaşabilirsiniz. Depa promosyon olarak frizbi üretimlerinde sizin istediğiniz renkleri kullanıyor ve talep ettiğiniz sayı kadar üretim yapıyoruz. Frizbi ürünler üzerine baskı ya da etiketleme yaparak firmanızın markasını ve logosunu işliyoruz. Sitemizde frizbi ürünleri için kullandığımız ölçüleri ve en az ürün paketlerini sunuyoruz. Buradaki bilgilere göre frizbi siparişlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Tüm promosyon ürünlerini kısa sürede hazırlayarak istediğiniz tarihte sizlere teslim etmeye çalışıyoruz.

Dikiş Seti

Sık seyahat eden ya da tatile çıkan kişiler yanlarında dikiş seti bulundurmak isterler. Çünkü her an bir düğme düşebilir, giysilerin bir yerlerinde sökülmeler meydana gelebilir. Bu konuda tedbirli olmak her zaman önemlidir. Plastik ürünlerden hazırladığımız dikiş seti ürünleri üzerine firmalara ait marka baskıları yaparak, firmalara promosyon ürünü olarak sunuyoruz. Ürünler kendi imalatımızdır ve belirlenen ölçüde yapılmaktadır. Promosyon ürünleri belirli sayılar üzerinde üretiyoruz. Promosyon ürün talebinde bulunan firmalar istedikleri sayı kadar ürün talep edebilirler.

PVC Bardak Altlığı

En fazla talep edilen promosyon ürünler arasında PVC bardak altlığı çeşitleri yer almaktadır. PVC bardak altlığı promosyon ürünlerini 8 cm çapında yuvarlak olarak farklı renklerde üretiyoruz. Altlığın tam orta bölümüne denk gelecek şekilde talep durumuna göre firma logosu ya da markasının baskısını yapıyoruz. PVC ürün olduğu için baskılar sudan etkilenmiyor ve uzun süre kullanılabiliyor. Üretimlerimizi firma sayı talebine göre yapıyoruz.

Zarf Açacağı

Plastik promosyon ürünlerimiz arasında zarf açacağı çeşitleri bulunmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda farklı renklerde zarf açacağı üretimi yapıyoruz. İstenilen renkteki ürünler üzerine firma bilgilerini etiketleme ya da baskı yöntemi ile işlenmektedir. Zarf açacağı promosyon ürünleri kendi imalatımızdır ve sipariş üzerine istenilen sayı kadar üretilmektedir.

Ayaklı Bloknot

Ofislerde kullanılmak üzere ayaklı bloknot kutuları üretimlerini yapıyoruz. Firma ve kuruluşlar ayaklı bloknot promosyon ürünleri siparişleri vererek, bu ürünler üzerine markalarının işlenmesini istiyorlar. Depa promosyon olarak firmalar hazırladığımız bloknot çeşitlerine tüm ofis hizmeti verilen yerlerde rastlayabilirsiniz. Şeffaf plastik ürün kullanılarak yaptığımız bu promosyon ürünleri üzerine işlenmiş olan firma logo ve markaları dikkat çekici olacaktır.

Farklı bir iş için farklı bir iş yerinde bulunan kişiler sizin markanız ile buralarda karşılaşabilecektir. Bu markanızın daha fazla tanınmasına neden olacaktır. Ayaklı bloknot kutularını kağıtlı ya da kağıtsız olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm promosyon ürünlerimiz müşterilerimizden gelen sipariş durumuna göre belirlenen alt sayı ve üstünde üretim yapıyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir